Doświadczeni operatorzy walca drogowego potrzebni od zaraz! Jeśli poszukujesz pracy zgodnej z Twoimi kwalifikacjami, posiadasz ustne lub pisemne referencje, ta oferta jest dla Ciebie. Jako pracownik będziesz zajmował się przebudową istniejących dróg lub ich renowacją oraz robotami towarzyszącymi, takimi jak przygotowywanie maszyny do pracy w różnych warunkach. Zostaną Ci zapewnione odpowiednie narzędzia i materiały, a także odzież robocza. Na tym stanowisku niezwykle istotna jest nie tylko sprawność fizyczna. Liczy się też cierpliwość i dokładność oraz umiejętność współpracy w zespole.

Obowiązki

  • organizowanie stanowiska pracy
  • przygotowywanie maszyny do pracy w różnych warunkach
  • wykonywanie prac maszyną samodzielnie oraz we współpracy z innymi maszynami i środkami transportu
  • wykonywanie obsługi technicznej oraz prostych regulacji i napraw
  • sporządzanie dokumentacji eksploatacyjnej
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania ww. urządzenia

Wymagania

  • wykształcenie podstawowe lub gimnazjalne
  • zdany egzaminu operatora walca drogowego kl. III o masie walca do 18 t
O Skien
Skien to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Telemark. Skien jest 139. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 50 676 osób.