Potrzebujesz dobrych pracowników?

Nasza firma zapewnia pracowników gotowych do pracy w każdej branży zarówno na stałe jak i w formie pracy tymczasowej. Współpracując z nami otrzymujesz gwarancje doskonałej współpracy.

Różnorodność

Rekrutujemy na wszystkie stanowiska w każdej branży oraz elastycznie dostosowujemy się do aktualnych potrzeb i specyfiki poszczególnych projektów. Osiągamy zamierzone efekty wykorzystując nowoczesne narzędzia.

Szybkość działania

Każdy klient ma swojego opiekuna oraz koordynatora rekrutacji. Dzięki temu, jesteśmy w stanie szybko reagować i podejmować natychmiastowe działania w momencie zmian lub nieoczekiwanych okoliczności.

Oszczędność czasu

Całkowicie zajmujemy się stroną operacyjną – jako klient spotykasz się tylko ze starannie wyselekcjonowanymi kandydatami. Nie tracisz zatem czasu na poszukiwania i weryfikację aplikacji.

Brak rutyny

Wykorzystujemy różne kanały poszukiwań kandydatów. W ramach każdego projektu sposób poszukiwania oraz proces rekrutacji jest ustalany indywidualnie według Twoich oczekiwań oraz naszego doświadczenia.

Minimalizacja ryzyka

Dostosowujemy okres gwarancyjny do każdego projektu rekrutacyjnego. W każdym przypadku płatność następuje dopiero po skutecznym wyszukaniu i zatrudnieniu nowego pracownika.

Weryfikacja

Dokładnie sprawdzamy kandydatów pod kątem osobowości czy predyspozycji do pracy zespołowej. Możemy również organizować spotkania rekrutacyjne w Twojej siedzibie lub innym miejscu.

Znajdz pracownika już teraz!

Zadzwoń do nas

lub

Wypełnij formularz

Administratorem Twoich danych osobowych będzie firma JobbAssistanse AS. Twój numer telefonu wpisany w powyższym formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu konktaktu z naszym konsultantem. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności