O nas

Nazywam się Artur Jemioł i jestem właścicielem firmy Jobb Assistanse, która od 2009 roku zajmuje się pośrednictwem pracy zagranicą. Misją mojej firmy jest asystowanie w znajdowaniu dobrze płatnej pracy w całej Europie oraz oferowanie pracodawcom profesjonalnie wyszkolonych i gotowych do pracy osób.

Firma, jej misja oraz zasady funkcjonowania są sumą doświadczeń, które zdobyłem podczas kilkunastu lat pracy w Norwegii. Moje zaangażowanie oraz wysoka jakość świadczonej pracy, pozwoliły mi w krótkim czasie awansować z dekarza na brygadzistę, następnie team leadera i driftsleadera, a w końcu – stworzyć koncepcję firmy pośredniczącej, która miała jak najpełniej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania obydwu stron procesu zatrudnienia. To czas, w którym przekonałem się jak ważne jest odpowiednie przygotowanie potencjalnych pracowników do pracy, posiadanie przez nich adekwatnych umiejętności oraz wyposażenie ich w stosowne narzędzia i stroje robocze.

JobbAssistanse gwarantuje jasne zasady współpracy i pełną transparentność wszystkich procesów związanych z zatrudnieniem. Pracownicy korzystający z naszych usług mogą liczyć na najlepsze oferty pracy zagranicą, maksymalnie dopasowane do ich umiejętności oraz indywidualnych potrzeb, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych, uczciwych pracodawców. Pracodawcy z kolei zyskują czas i pieniądze, których nie muszą tracić na podstawowe szkolenia oraz doposażenie pracowników.

 

Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł
– Robert Toru Kiyosaki, amerykański biznesmen i autor książek motywacyjnych

 

Jeżeli chcesz z sukcesem pracować i zatrudniać zagranicą – przyjdź do nas. My już tam byliśmy i dokładnie wiemy, jak tego dokonać.