Rewelacyjne warunki zatrudnienia jako operator koparko-ładowarki za granicą. Jeśli masz uprawnienia do obsługi koparki jednonaczyniowej lub koparko-ładowarki i znasz skandynawskie techniki budowlane, ta praca jest właśnie dla Ciebie! Poszukiwane są osoby, które nie boją się nowych wyzwań i rzetelnej pracy. Podstawowe wymagania to: znajomość języka norweskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym, kompetencje w zakresie pracy z użyciem rysunków technicznych, współdziałanie w zespole. Preferowane są także prawa jazdy kategorii C i E.

Obowiązki

  • wyrównywanie terenu za pomocą koparko-ładowarki
  • wykonywanie wykopów, odspajanie gruntu terenu
  • rozmieszczanie i segregowanie powstałych materiałów
  • dokonywanie drobnych napraw oraz wymienianie płynów eksploatacyjnych i opon w koparko-ładowarce
  • kontrola wykonywanej pracy

Wymagania

  • wykształcenie podstawowe lub gimnazjalne
  • ukończenie szkolenia/kursu operatora koparko-ładowarki
  • książka operatora maszyn roboczych
  • prawo jazdy kategori B lub T
O Drammen
Drammen to miasto w południowej Norwegii (41 km na południowy zachód od Oslo) ośrodek administracyjny gminy (norw. kommune) oraz stolica prowincji Buskerud, u ujścia rzeki Drammenselva do fiordu Drammenfjord. Drammen jest 367. norweską gminą pod względem powierzchni.