Już od zaraz wyjątkowa oferta pracy na stanowisku operatora maszyn budowlanych w Norwegii. Potrzebne jest zaangażowanie i rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole. Podstawowe obowiązki koncentrują się wokół robót budowlanych przy odpowiednim wykorzystaniu różnorodnego sprzętu. Aby zostać zatrudnionym, wystarczy przedstawić odpowiednie zaświadczenie lekarskie o dobrym stanie zdrowia, referencje ustne lub pisemne oraz norweski numer personalny. Mile widziana komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego.

Przykładowe maszyny:

  • Operator koparki jednonaczyniowej
  • Operator koparkospycharki i koparkoładowarki
  • Operator koparki wielonaczyniowej
  • Operator koparki drenarskiej
  • Operator koparki wielonaczyniowej łańcuchowej
  • Operator maszyny do czyszczenia i renowacji rowów melioracyjnych
  • Operator spycharki
  • Operator zgarniarki
  • Operator równiarki
  • Operator ładowarki jednonaczyniowej
  • Operator walca do stabilizacji gruntu
  • Operator zagęszczarki i ubijaka wibracyjnego

Od najmłodszych lat ekscytują Cię nowinki techniczne? Budowa różnych urządzeń nie ma przed Tobą żadnych tajemnic? Oferta pracy na stanowisku operatora maszyn budowlanych jest idealnie dostosowana do Twoich predyspozycji. Przy pomocy wszelkich dostępnych narzędzi i zasobów technologicznych będziesz wykonywał zlecenia zgodnie ze standardami bezpieczeństwa na stanowisku pracy. Jedyne, czego potrzebujesz, to zaangażowanie i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań. Twoje dodatkowe atuty: udokumentowane kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, sumienność i rzetelność, a także brak nałogów.

Obowiązki

  • wykonywanie czynności towarzyszących przygotowaniu maszyny i osprzętu do wykonania robót
  • znajomość wytycznych nadzoru co do wymagań i zakresu zadań do wykonania
  • obsługa maszyny, wykonywanie robót ziemnych
  • wykonywanie prostych napraw
  • kontrola wykonywanej pracy
  • dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy

Wymagania

  • wykształcenie podstawowe lub gimnazjalne
  • ukończenie szkolenia/kursu związanego z daną maszyną
  • książka operatora maszyn roboczych
O Fredrikstad
Fredrikstad to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Østfold. Fredrikstad jest 282. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 70 418 osób. Pod względem zaludnienia Fredrikstad zajmuje 7. miejsce wśród norweskich gmin.