Wspaniała oferta pracy na stanowisku operatora maszyn budowlanych w dynamicznie rozwijającej się firmie już na Ciebie czeka! Jako pracownik będziesz zajmował się zadaniami wykonywanymi na placu budowy przy użyciu ciężkiego sprzętu. Do Twoich obowiązków będzie należało również usuwanie wszelkiego rodzaju awarii i usterek. Warunki niezbędne do podjęcia zatrudnienia to dobra znajomość technicznego języka angielskiego lub norweskiego w mowie i piśmie, znakomita sprawność fizyczna, systematyczność i podzielność uwagi. Niezaprzeczalnym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, poparte referencjami.

Przykładowe maszyny:

  • Operator koparki jednonaczyniowej
  • Operator koparkospycharki i koparkoładowarki
  • Operator koparki wielonaczyniowej
  • Operator koparki drenarskiej
  • Operator koparki wielonaczyniowej łańcuchowej
  • Operator maszyny do czyszczenia i renowacji rowów melioracyjnych
  • Operator spycharki
  • Operator zgarniarki
  • Operator równiarki
  • Operator ładowarki jednonaczyniowej
  • Operator walca do stabilizacji gruntu
  • Operator zagęszczarki i ubijaka wibracyjnego

Zatrudnimy kompetentną osobę na stanowisko operatora maszyn budowlanych. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i odpowiednie wynagrodzenie. Do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących na placu budowy oraz zaopatrzenie we wszelkiego rodzaju narzędzia oraz materiały. Głównym zadaniem będzie bieżąca obsługa maszyn, jak również usuwanie awarii powodujących zatrzymanie urządzeń technologicznych. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku powinien cechować się zdolnościami manualnymi i konstrukcyjnymi oraz cierpliwością. Dodatkowo liczy się umiejętność współdziałania z innymi.

Obowiązki

  • wykonywanie czynności towarzyszących przygotowaniu maszyny i osprzętu do wykonania robót
  • znajomość wytycznych nadzoru co do wymagań i zakresu zadań do wykonania
  • obsługa maszyny, wykonywanie robót ziemnych
  • wykonywanie prostych napraw
  • kontrola wykonywanej pracy
  • dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy

Wymagania

  • wykształcenie podstawowe lub gimnazjalne
  • ukończenie szkolenia/kursu związanego z daną maszyną
  • książka operatora maszyn roboczych
O Stavanger
Stavanger to norweskie miasto portowe i gmina leżąca w okręgu Rogaland, na południowo-zachodnim wybrzeżu Norwegii. W Stavanger, w najstarszej części miasta (Gamle Stavanger) znajduje się Muzeum Konserw (Norsk Hermetikkmuseum). Niegdyś funkcjonowało w mieście Stavanger kilkadziesiąt zakładów produkujących konserwy i przetwarzających ryby. Miasto znane jest również z połowów szprotek.