Lubisz oglądać świat z góry? Obsługa dużych maszyn nie sprawia Ci żadnych trudności? Oferta pracy na stanowisku operatora dźwigu/żurawia jest idealnie dopasowana do Twoich predyspozycji. Przy pomocy wszelkich dostępnych narzędzi i zasobów technologicznych będziesz wykonywał zlecenia ścian i ciężkich elementów zgodnie ze standardami bezpieczeństwa na stanowisku pracy. Jedyne, czego potrzebujesz, to zaangażowanie i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań. Twoje dodatkowe atuty: udokumentowane kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, sumienność i rzetelność, a także brak nałogów.

Obowiązki

  • przenoszenie materiałów zgodnie z planem lub harmonogramem
  • konfiguracja i monitorowanie stanu maszyn
  • drobne naprawy sprzętu, zgłasznie usterki odpowiednim osobom
  • przygotowanie sprzętu do sprawnej i bezproblemowej pracy

Wymagania

  • wykształcenie podstawowe lub gimnazjalne
  • aktualne wyniki badań wysokościowych
  • kurs operatora żurawi wieżowych
  • zdany egzamin UDT
O Fredrikstad
Fredrikstad to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Østfold. Fredrikstad jest 282. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 70 418 osób. Pod względem zaludnienia Fredrikstad zajmuje 7. miejsce wśród norweskich gmin.