Wymarzona oferta pracy w sektorze budownictwa na stanowisku murarza. Do Twoich zadań będą należały czynności związane z wznoszeniem nowych obiektów lub remontowaniem już istniejących budynków. Dodatkowo jako murarz będziesz czuwał nad postępem prac izolacyjnych – przeciwwilgociowych, cieplnych oraz akustycznych - w konstrukcjach ścian i fundamentów.

Warunki, jakie trzeba spełniać, by ubiegać się o zatrudnienie to: znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie, dyscyplina i umiejętność pracy w zespole. Mile widziane świadectwo szkoły zawodowej, dyplom technika lub świadectwo czeladnicze w zawodzie.

Obowiązki

  • wykonywanie murów nośnych
  • wykonywanie ścianek działowych
  • wykonywanie fundamentów, murów zbrojonych, nadproży, stropów typu Kleina, stropów gęsto żebrowych i sklepień łukowych
  • wykonywanie pomocniczych robót murarskich (przygotowanie zapraw, transport materiałów na stanowisko robocze itp.)
  • wykonywanie robót towarzyszących (izolacyjnych, okładzinowych itp.)

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w zawodzie
  • Norweski numer personalny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • Referencje ustne lub pisemne
  • Auto do dyspozycji na terenie Norwegii mile widziane
O Drammen
Drammen to miasto w południowej Norwegii (41 km na południowy zachód od Oslo) ośrodek administracyjny gminy (norw. kommune) oraz stolica prowincji Buskerud, u ujścia rzeki Drammenselva do fiordu Drammenfjord. Drammen jest 367. norweską gminą pod względem powierzchni.