Poszukujesz dobrze płatnej pracy na stanowisku murarza? Ta oferta jest dla Ciebie. Praca w Skandynawii pozwoli Ci na udoskonalenie umiejętności w zakresie murowania różnych obiektów przy wykorzystaniu dostępnych materiałów budowlanych: cegieł, kamienia, elementów betonowych oraz gipsowych.

Do Twoich zadań będzie należało wykonywanie pomocniczych robót murarskich, takich jak przygotowanie zapraw czy sprawny transport materiałów na stanowisko robocze. Warunki niezbędne do podjęcia zatrudnienia to znajomość języka norweskiego w stopniu komunikatywnym, sumienność, dokładność, a także współdziałanie w zespole.

Obowiązki

  • wykonywanie murów nośnych
  • wykonywanie ścianek działowych
  • wykonywanie fundamentów, murów zbrojonych, nadproży, stropów typu Kleina, stropów gęsto żebrowych i sklepień łukowych
  • wykonywanie pomocniczych robót murarskich (przygotowanie zapraw, transport materiałów na stanowisko robocze itp.)
  • wykonywanie robót towarzyszących (izolacyjnych, okładzinowych itp.)

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w zawodzie
  • Norweski numer personalny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • Referencje ustne lub pisemne
  • Auto do dyspozycji na terenie Norwegii mile widziane
O Ålesund
Ålesund to portowe miasto handlowe położone na zachodnim wybrzeżu Norwegii, u ujścia kilku fiordów do Morza Norweskiego: w tym Grytefjorden, Ellingsøyfjorden i Sulafjorden, w regionie Møre og Romsdal. Położone na półwyspie i kilku wyspach, tworzących dogodny port.