W pełni legalna praca za granicą na stanowisku murarza. Nie potrzebujesz szeregu dziwnych dokumentów, by realizować zadania murarskie na wysokim poziomie. Wystarczy dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Na wskazanym stanowisku będziesz odpowiedzialny za murowanie fundamentów, murów prostych, ścian warstwowych nośnych i działowych o różnych grubościach. Bogactwo dostępnych materiałów pozwoli Ci nie tylko na sprawne wykonanie zaplanowanych prac, ale także na wykazanie się kreatywnością w zakresie zagospodarowania przestrzennego.

Obowiązki

  • wykonywanie murów nośnych
  • wykonywanie ścianek działowych
  • wykonywanie fundamentów, murów zbrojonych, nadproży, stropów typu Kleina, stropów gęsto żebrowych i sklepień łukowych
  • wykonywanie pomocniczych robót murarskich (przygotowanie zapraw, transport materiałów na stanowisko robocze itp.)
  • wykonywanie robót towarzyszących (izolacyjnych, okładzinowych itp.)

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w zawodzie
  • Norweski numer personalny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • Referencje ustne lub pisemne
  • Auto do dyspozycji na terenie Norwegii mile widziane
O Kristiansand
Kristiansand to ósme pod względem wielkości miasto oraz drugi co do wielkości port Norwegii; siedziba gminy Kristiansand. Zespół miejski Kristiansand jest piątym co do wielkości w Norwegii.