Wymarzona oferta pracy w sektorze budownictwa na stanowisku murarza. Do Twoich zadań będą należały czynności związane z wykończeniem nowych obiektów lub remontowaniem już istniejących budynków. Dodatkowo jako murarz będziesz czuwał nad postępem prac izolacyjnych – przeciwwilgociowych, cieplnych oraz akustycznych – w konstrukcjach ścian i fundamentów. Mile widziane świadectwo szkoły zawodowej, dyplom technika lub świadectwo czeladnicze w zawodzie.

Murarz w Ålesund

Kraj: Norwegia

Poszukujesz dobrze płatnej pracy na stanowisku murarza? Ta oferta jest dla Ciebie. Praca w Skandynawii pozwoli Ci na udoskonalenie umiejętności w zakresie murowania różnych obiektów przy wykorzystaniu dostępnych materiałów budowlanych: cegieł, kamienia, elementów betonowych oraz gipsowych.

O Ålesund
Ålesund to portowe miasto handlowe położone na zachodnim wybrzeżu Norwegii, u ujścia kilku fiordów do Morza Norweskiego: w tym Grytefjorden, Ellingsøyfjorden i Sulafjorden, w regionie Møre og Romsdal. Położone na półwyspie i kilku wyspach, tworzących dogodny port.

Murarz w Tromsø

Kraj: Norwegia

Oferta pracy na stanowisku murarza już od dziś. Katalog Twoich obowiązków obejmuje wykonywanie ścian, murów zbrojonych, nadproży oraz stropów przy zastosowaniu odpowiednich wiązań oraz spoin. Dostępność różnorodnych materiałów umożliwi Ci wykorzystanie posiadanej wiedzy i umiejętności z zakresu budownictwa.

O Tromsø
Tromsø to stolica regionu Troms, największe miasto północnej Norwegii, siódme pod względem wielkości miasto kraju. Miasto leży na wyspie Tromsøya, za kołem podbiegunowym. Mimo swojego położenia, 350 km za kołem polarnym, klimat nie jest wyjątkowo surowy, ze względu na silny wpływ Prądu Zatokowego.

Murarz w Tønsberg

Kraj: Norwegia

Doświadczeni murarze potrzebni od zaraz! Jeśli poszukujesz pracy zgodnej z Twoimi kwalifikacjami, posiadasz ustne lub pisemne referencje, ta oferta jest dla Ciebie. Jako murarz będziesz zajmował się przebudową istniejących obiektów lub ich renowacją oraz robotami towarzyszącymi – izolacyjnymi czy okładzinowymi.

O Tønsberg
Tønsberg to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Vestfold, na zachodnich brzegach Oslofjorden. W mieście żyje około 35 tys. osób.

Murarz w Trondheim

Kraj: Norwegia

Myślisz o odpowiednich zarobkach na stanowisku murarza? Nie wahaj się! Ta praca zapewni Ci nie tylko godne wynagrodzenie, odpowiednie do Twoich kwalifikacji. Pozwoli także na poznanie skandynawskich technik murarskich oraz innowacji, obecnych w tamtejszym sektorze budowlanym.

O Trondheim
Trondheim to miasto w Norwegii, nad Trondheimsfjorden u ujścia rzeki Nidelvy. Ośrodek administracyjny, dobrze rozwinięty przemysł stoczniowy, maszynowy, metalowy, rybny, ważny port handlowy i rybacki. Ważny ośrodek sportów zimowych (trasy biegowe, skocznie narciarskie). Populacja 176 348 osób.

Murarz w Kristiansand

Kraj: Norwegia

W pełni legalna praca za granicą na stanowisku murarza. Nie potrzebujesz szeregu dziwnych dokumentów, by realizować zadania murarskie na wysokim poziomie. Wystarczy dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

O Kristiansand
Kristiansand to ósme pod względem wielkości miasto oraz drugi co do wielkości port Norwegii; siedziba gminy Kristiansand. Zespół miejski Kristiansand jest piątym co do wielkości w Norwegii.

Murarz w Oslo

Kraj: Norwegia

Jeżeli pragniesz pracować ze zgraną ekipą na stanowisku murarza, ta oferta jest dla Ciebie. Twoje zadania obejmują czynności związane nie tylko obróbką ścian czy przygotowaniem zbrojenia.

O Oslo
Oslo to stolica i największe miasto Norwegii, gmina na prawach okręgu oraz siedziba władz sąsiedniego okręgu Akershus. Oslo jest położone na południowym wschodzie kraju, w środkowej części regionu Østlandet, u ujścia rzek Lysaker, Aker, Alna i Gjersjø oraz kilku mniejszych cieków do zatoki Oslofjorden. Miasto Oslo liczy w swoich granicach administracyjnych 647 676 mieszkańców (2015), podczas gdy obszar zurbanizowany (tettsted) Oslo, obejmujący także tereny sąsiednich gmin, 942 084 mieszkańców (2014).

Murarz w Fredrikstad

Kraj: Norwegia

Potrafisz zrobić użytek z kielni do nakładania i rozprowadzania zaprawy? Umiesz młotkiem murarskim rozbijać cegły? Oferta pracy na stanowisku murarza jest idealnie dopasowana do Twoich predyspozycji.

O Fredrikstad
Fredrikstad to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Østfold. Fredrikstad jest 282. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 70 418 osób. Pod względem zaludnienia Fredrikstad zajmuje 7. miejsce wśród norweskich gmin.

Murarz w Drammen

Kraj: Norwegia

Wymarzona oferta pracy w sektorze budownictwa na stanowisku murarza. Do Twoich zadań będą należały czynności związane z wznoszeniem nowych obiektów lub remontowaniem już istniejących budynków. Dodatkowo jako murarz będziesz czuwał nad postępem prac izolacyjnych – przeciwwilgociowych, cieplnych oraz akustycznych – w konstrukcjach ścian i fundamentów.

O Drammen
Drammen to miasto w południowej Norwegii (41 km na południowy zachód od Oslo) ośrodek administracyjny gminy (norw. kommune) oraz stolica prowincji Buskerud, u ujścia rzeki Drammenselva do fiordu Drammenfjord. Drammen jest 367. norweską gminą pod względem powierzchni.

Murarz w Stavanger

Kraj: Norwegia

Już od teraz wyjątkowa oferta pracy na stanowisku murarza w Norwegii. Potrzebne jest zaangażowanie i rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole. Podstawowe obowiązki koncentrują się wokół robót murarskich przy odpowiednim wykorzystaniu różnorodnych materiałów budowlanych, takich jak cegła, kamień czy elementy betonowe. Aby zostać zatrudnionym, wystarczy przedstawić odpowiednie zaświadczenie lekarskie o dobrym stanie zdrowia, referencje ustne […]

O Stavanger
Stavanger to norweskie miasto portowe i gmina leżąca w okręgu Rogaland, na południowo-zachodnim wybrzeżu Norwegii. W Stavanger, w najstarszej części miasta (Gamle Stavanger) znajduje się Muzeum Konserw (Norsk Hermetikkmuseum). Niegdyś funkcjonowało w mieście Stavanger kilkadziesiąt zakładów produkujących konserwy i przetwarzających ryby. Miasto znane jest również z połowów szprotek.

Murarz w Bergen

Kraj: Norwegia

Praca na stanowisku murarza czeka właśnie na Ciebie. Do Twoich zadań będzie należało murowanie fundamentów, murów prostych, ścian warstwowych nośnych i działowych o różnych grubościach. Dlatego ważna jest umiejętność dobrego planowania pracy oraz realizacja powierzonych zadań przy użyciu odpowiednio dobranych materiałów i narzędzi. Wymagania dotyczące wskazanego stanowiska to: kilkuletnie udokumentowane doświadczenie zawodowe, dokładna znajomość zasad […]

O Bergen
Bergen to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Hordaland, na styku Morza Północnego i Norweskiego. Bergen jest drugim co do wielkości miastem kraju, liczy 265 300 mieszkańców (2012). Nazywane jest bramą do fiordów i znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.

Murarz w Haugesund

Kraj: Norwegia

Kompetentny murarz pilnie poszukiwany! Jeśli jesteś cierpliwy i powierzone zadania wykonujesz rzetelnie i z zaangażowaniem, ta oferta jest idealna dla Ciebie. Do Twoich obowiązków będzie należało wykonywanie ścian, murów zbrojonych, nadproży oraz stropów przy zastosowaniu odpowiednich wiązań oraz spoin. Bogactwo dostępnych materiałów budowlanych i wykończeniowych umożliwi Ci wykorzystanie posiadanej wiedzy, a także umiejętności z zakresu […]

O Haugesund
Haugesund to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Rogaland. Jest to niewielki port morski. Haugesund jest 403. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 31 530 osób.

Kogo szukamy?

Z uwagi na fakt, że oferujemy długoterminową, legalną i stabilną pracę na terenie Norwegii, poszukujemy murarzy do wykonywania kilku istotnych zadań. Przede wszystkim ważna jest dla nas znajomość rysunku technicznego, ponieważ praca często dotyczy budowy domów i apartamentów od podstaw. Ale to nie wszystko. Prace murarskie będą związane również z budową obiektów przemysłowych, hal magazynowych, produkcyjnych, hipermarketów i supermarketów czy obiektów biurowych. Dlatego równie istotne są umiejętności sprawnej obsługi maszyn budowlanych, stosowanych w robotach murarskich.

Twój zakres obowiązków

Szukamy osób uczciwych i zorganizowanych, które terminowo zrealizują powierzone zadania. Jako pracownik będziesz przygotowywał zaprawy murarskie oraz wykonywał pełne mury o zróżnicowanej grubości, często z otworami okiennymi i drzwiowymi, ze wskazanych materiałów. Do Twoich zadań będzie należało również wykonywanie pomiarów, a także bieżąca weryfikacja stanu technicznego powierzonych maszyn i urządzeń. Liczy się dla nas komfort pracy i przestrzeganie zasad BHP na budowie, dlatego zapewniamy odzież roboczą i niezbędne narzędzia.

Dlaczego praca z nami to trafny wybór?

Nie oczekujemy niemożliwego. Wystarczy złożyć odpowiednie dokumenty, takie jak aktualne CV oraz dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe. Mogą to być świadectwa pracy, referencje bądź certyfikaty. Zapewniamy wszelką pomoc w załatwieniu formalności. Zależy nam na tym, żeby wszystkie procedury były w pełni transparentne i legalne. Od kandydatów na wskazane stanowisko oczekujemy komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub norweskiego, umiejętności pracy w zespole oraz dyspozycyjności. Dla nas dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kategorii B, jak również posiadanie własnego auta.