Praca na stanowisku do spraw wykończeniowych w przyjaznym i zgranym zespole. Wskazana oferta jest idealnie dopasowana do Twoich predyspozycji nie tylko ze względu na możliwość odbycia szeregu szkoleń rozwojowych. Przy pomocy powierzonego sprzętu będziesz uczestniczył w kompleksowym przystosowaniu domu lub innego obiektu budowlanego do użytku. Jedyne, czego potrzebujesz do pracy za granicą, to norweski numer personalny. Twoje dodatkowe atuty to udokumentowane kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, odpowiedzialność i sumienność, a także komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego.

Obowiązki

  • malowaniem ścian
  • układanie płytek
  • montaż ceramiki łazienkowej
  • wykonywanie instalacji wewnętrznych budynku (elektryka, oświetlenie, ogrzewanie)

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego,
  • min. 2-letnie doświadczenie przy pracach wykończeniowych,
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.
O Trondheim
Trondheim to miasto w Norwegii, nad Trondheimsfjorden u ujścia rzeki Nidelvy. Ośrodek administracyjny, dobrze rozwinięty przemysł stoczniowy, maszynowy, metalowy, rybny, ważny port handlowy i rybacki. Ważny ośrodek sportów zimowych (trasy biegowe, skocznie narciarskie). Populacja 176 348 osób.