Oferta dla poszukujących pracy w Norwegii na stanowisku do spraw wykończenia wnętrz. Osoba zatrudniona będzie zajmować się kompleksową weryfikacją kosztów oraz jakości wykorzystywanych materiałów. Dodatkowo do jej zadań należy odpowiednie zabezpieczanie terenu prac. Kandydat na pracownika powinien spełniać następujące kryteria: bardzo dobra sprawność fizyczna – brak zaburzeń równowagi, sumienność i rzetelność, umiejętność pracy w zespole. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym.

Obowiązki

  • malowaniem ścian
  • układanie płytek
  • montaż ceramiki łazienkowej
  • wykonywanie instalacji wewnętrznych budynku (elektryka, oświetlenie, ogrzewanie)

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego,
  • min. 2-letnie doświadczenie przy pracach wykończeniowych,
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.
O Tønsberg
Tønsberg to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Vestfold, na zachodnich brzegach Oslofjorden. W mieście żyje około 35 tys. osób.