Lubisz, aby świat dookoła był kolorowy? Praca pod presją czasu nie sprawia Ci żadnych trudności? Oferta pracy na stanowisku do spraw wykończenia wnętrz jest idealnie dopasowana do Twoich predyspozycji. Przy pomocy wszelkich dostępnych narzędzi i zasobów technologicznych będziesz wykonywał zlecenia malowania ścian oraz układania płytek w różnorodnych pomieszczeniach zgodnie ze standardami bezpieczeństwa na stanowisku pracy. Jedyne, czego potrzebujesz, to zaangażowanie i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań. Twoje dodatkowe atuty: udokumentowane kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, sumienność i rzetelność, a także brak nałogów.

Obowiązki

  • malowaniem ścian
  • układanie płytek
  • montaż ceramiki łazienkowej
  • wykonywanie instalacji wewnętrznych budynku (elektryka, oświetlenie, ogrzewanie)

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego,
  • min. 2-letnie doświadczenie przy pracach wykończeniowych,
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.
O Stavanger
Stavanger to norweskie miasto portowe i gmina leżąca w okręgu Rogaland, na południowo-zachodnim wybrzeżu Norwegii. W Stavanger, w najstarszej części miasta (Gamle Stavanger) znajduje się Muzeum Konserw (Norsk Hermetikkmuseum). Niegdyś funkcjonowało w mieście Stavanger kilkadziesiąt zakładów produkujących konserwy i przetwarzających ryby. Miasto znane jest również z połowów szprotek.