Rewelacyjne warunki zatrudnienia jako monter okien za granicą. Jeśli znasz skandynawskie techniki budowlane, ta praca jest właśnie dla Ciebie! Poszukiwane są osoby, które nie boją się nowych wyzwań i rzetelnej pracy. Główne zadania to montaż i demontaż konstrukcji okiennych zewnętrznych i wewnętrznych. Podstawowe wymagania to: znajomość języka norweskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym, kompetencje w zakresie pracy z użyciem rysunków technicznych, współdziałanie w zespole. Preferowane jest także prawo jazdy kategorii B.

Obowiązki

  • przestrzeganie standardów i zasad BHP w trakcie wykonywanych zadań
  • wykonanie pomiarów otworów okiennych
  • wykonanie prac przygotowujących otwory okienne do montażu okien
  • montaż okien zgodnie z projektem
  • wykonanie prac wykończeniowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w zawodzie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • sumienność i dokładność podczas wykonywania powierzonych prac
  • umiejętność pracy samodzielnej
O Trondheim
Trondheim to miasto w Norwegii, nad Trondheimsfjorden u ujścia rzeki Nidelvy. Ośrodek administracyjny, dobrze rozwinięty przemysł stoczniowy, maszynowy, metalowy, rybny, ważny port handlowy i rybacki. Ważny ośrodek sportów zimowych (trasy biegowe, skocznie narciarskie). Populacja 176 348 osób.