Oferta pracy jako monter okien dla osób zaangażowanych i otwartych na innowacyjność. Twoje obowiązki będą obejmowały instalowanie okien oraz wykonywanie niezbędnych poprawek przy otworach okiennych. Równie istotne będzie przestrzeganie procedur obowiązujących na placu budowy. Preferowane na to stanowisko są osoby gotowe na podjęcie współpracy w grupie, doświadczone w branży i ukierunkowane na sprawną realizację zadań terminowych. Powinny cechować się również zorganizowaniem i dyspozycyjnością. Dodatkowym atutem będzie znajomość skandynawskich technologii budowlanych.

Obowiązki

  • przestrzeganie standardów i zasad BHP w trakcie wykonywanych zadań
  • wykonanie pomiarów otworów okiennych
  • wykonanie prac przygotowujących otwory okienne do montażu okien
  • montaż okien zgodnie z projektem
  • wykonanie prac wykończeniowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w zawodzie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • sumienność i dokładność podczas wykonywania powierzonych prac
  • umiejętność pracy samodzielnej
O Fredrikstad
Fredrikstad to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Østfold. Fredrikstad jest 282. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 70 418 osób. Pod względem zaludnienia Fredrikstad zajmuje 7. miejsce wśród norweskich gmin.