Atrakcyjna propozycja zatrudnienia na stanowisku montera okien. Jako pracownik będziesz czuwał nad prawidłowym przebiegiem prac montażowych. Będziesz także wskazywał, jakie są potrzebne materiały, narzędzia i sprzęt do naprawy lub konserwacji już istniejących konstrukcji okiennych. Konieczne warunki zatrudnienia: umiejętność korzystania ze skandynawskich technologii, znajomość języka angielskiego technicznego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji, uczciwość i rzetelność. Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Obowiązki

  • przestrzeganie standardów i zasad BHP w trakcie wykonywanych zadań
  • wykonanie pomiarów otworów okiennych
  • wykonanie prac przygotowujących otwory okienne do montażu okien
  • montaż okien zgodnie z projektem
  • wykonanie prac wykończeniowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w zawodzie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • sumienność i dokładność podczas wykonywania powierzonych prac
  • umiejętność pracy samodzielnej
O Oslo
Oslo to stolica i największe miasto Norwegii, gmina na prawach okręgu oraz siedziba władz sąsiedniego okręgu Akershus. Oslo jest położone na południowym wschodzie kraju, w środkowej części regionu Østlandet, u ujścia rzek Lysaker, Aker, Alna i Gjersjø oraz kilku mniejszych cieków do zatoki Oslofjorden. Miasto Oslo liczy w swoich granicach administracyjnych 647 676 mieszkańców (2015), podczas gdy obszar zurbanizowany (tettsted) Oslo, obejmujący także tereny sąsiednich gmin, 942 084 mieszkańców (2014).