Praca od zaraz za granicą na stanowisku kierownika budowy. Nie potrzebujesz szeregu pozwoleń lub innych dokumentów, by realizować powierzone zadania na bardzo wysokim poziomie. Wystarczy dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy. Na wskazanym stanowisku będziesz odpowiedzialny za organizowanie miejsca pracy oraz sprawne wykonywanie działań na placu budowy w różnych warunkach. Bogactwo dostępnych materiałów pozwoli Ci nie tylko na koordynację zaplanowanych prac, ale także na wykazanie się umiejętnościami w zakresie kompleksowego zarządzania zespołem.

Obowiązki

  • nadzorowanie placu budowy
  • planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich budowlanych aspektów
  • koordynowanie harmonogramów
  • kontrola kosztów
  • kontrola oraz dokumentowanie jakości
  • nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie
  • sporządzanie raportów projektu

Wymagania

  • min. 3-4 lata doświadczenia zawodowego w prowadzeniu prac remontowo-budowlanych, wykończeniowych i ich nadzorem
  • dobra znajomość języka norweskiego
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
O Stavanger
Stavanger to norweskie miasto portowe i gmina leżąca w okręgu Rogaland, na południowo-zachodnim wybrzeżu Norwegii. W Stavanger, w najstarszej części miasta (Gamle Stavanger) znajduje się Muzeum Konserw (Norsk Hermetikkmuseum). Niegdyś funkcjonowało w mieście Stavanger kilkadziesiąt zakładów produkujących konserwy i przetwarzających ryby. Miasto znane jest również z połowów szprotek.