Myślisz o godnym wynagrodzeniu na stanowisku kierownika budowy? Zaryzykuj! Ta praca zapewni Ci nie tylko wysokie zarobki, odpowiednie do Twoich kwalifikacji. Pozwoli także na poznanie skandynawskich technologii oraz innowacyjnych rozwiązań, obecnych w tamtejszym sektorze budowlanym. Wykorzystasz je przy dbałości o utrzymanie dyscypliny i higieny pracy na nadzorowanym placu budowy. Wymagania dotyczące nowego pracownika obejmują: udokumentowane kilkuletnie doświadczenie zawodowe, gotowość do podjęcia nowych wyzwań oraz samodzielność. Pożądana znajomość języka norweskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Obowiązki

  • nadzorowanie placu budowy
  • planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich budowlanych aspektów
  • koordynowanie harmonogramów
  • kontrola kosztów
  • kontrola oraz dokumentowanie jakości
  • nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie
  • sporządzanie raportów projektu

Wymagania

  • min. 3-4 lata doświadczenia zawodowego w prowadzeniu prac remontowo-budowlanych, wykończeniowych i ich nadzorem
  • dobra znajomość języka norweskiego
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
O Kristiansand
Kristiansand to ósme pod względem wielkości miasto oraz drugi co do wielkości port Norwegii; siedziba gminy Kristiansand. Zespół miejski Kristiansand jest piątym co do wielkości w Norwegii.