Wspaniałe warunki zatrudnienia jako kierownik budowy za granicą. Jeśli masz udokumentowane doświadczenie w pracy na budowie i znasz skandynawskie techniki wykonywania zadań na wskazanym terenie, ta praca jest właśnie dla Ciebie! Poszukiwane są osoby, które nie boją się nowych wyzwań i rzetelnej pracy. Podstawowe wymagania to: znajomość języka norweskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym, kompetencje nadzorcze w zakresie pracy z użyciem rysunków technicznych, współdziałanie w zespole. Preferowane są także zdolności manualne i konstrukcyjne.

Obowiązki

  • nadzorowanie placu budowy
  • planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich budowlanych aspektów
  • koordynowanie harmonogramów
  • kontrola kosztów
  • kontrola oraz dokumentowanie jakości
  • nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie
  • sporządzanie raportów projektu

Wymagania

  • min. 3-4 lata doświadczenia zawodowego w prowadzeniu prac remontowo-budowlanych, wykończeniowych i ich nadzorem
  • dobra znajomość języka norweskiego
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
O Tromsø
Tromsø to stolica regionu Troms, największe miasto północnej Norwegii, siódme pod względem wielkości miasto kraju. Miasto leży na wyspie Tromsøya, za kołem podbiegunowym. Mimo swojego położenia, 350 km za kołem polarnym, klimat nie jest wyjątkowo surowy, ze względu na silny wpływ Prądu Zatokowego.