Atrakcyjna praca dla zainteresowanych stanowiskiem dekarza dachów płaskich. Jako dekarz będziesz zajmował się kompleksowym montażem pokryć dachowych oraz ewentualną naprawą dachów. Zakres Twoich obowiązków będzie obejmował również wykonywanie izolacji dachów, a także obijanie blachą elementów drewnianych, montowanie rynien i rur spustowych.

Do wymagań stawianych pracownikowi należą: dobra znajomość rysunku technicznego, przynajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku, predyspozycje do prac na wysokości.

Obowiązki

  • Układanie i zgrzewanie papy termozgrzewalnej i folii PVC
  • montaż izolacji
  • ocena stanu ryzyka pożaru związanych z pracami
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • Doświadczenie w zgrzewaniu papy termozgrzewalnej/ folii PVC
  • znajomość języka angielskiego/norweskiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole
O Tromsø
Tromsø to stolica regionu Troms, największe miasto północnej Norwegii, siódme pod względem wielkości miasto kraju. Miasto leży na wyspie Tromsøya, za kołem podbiegunowym. Mimo swojego położenia, 350 km za kołem polarnym, klimat nie jest wyjątkowo surowy, ze względu na silny wpływ Prądu Zatokowego.