Rewelacyjne warunki zatrudnienia jako dekarz dachów płaskich za granicą. Jeśli masz udokumentowane doświadczenie w pracy na wysokości i znasz skandynawskie techniki montażu dachów, ta praca jest właśnie dla Ciebie! Poszukiwane są osoby, które nie boją się nowych wyzwań i rzetelnej pracy.

Podstawowe wymagania to: znajomość języka norweskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym, kompetencje w zakresie pracy z użyciem rysunków technicznych, współdziałanie w zespole. Preferowane są także zdolności manualne i konstrukcyjne.

Obowiązki

  • Układanie i zgrzewanie papy termozgrzewalnej i folii PVC
  • montaż izolacji
  • ocena stanu ryzyka pożaru związanych z pracami
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • Doświadczenie w zgrzewaniu papy termozgrzewalnej/ folii PVC
  • znajomość języka angielskiego/norweskiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole
O Kristiansand
Kristiansand to ósme pod względem wielkości miasto oraz drugi co do wielkości port Norwegii; siedziba gminy Kristiansand. Zespół miejski Kristiansand jest piątym co do wielkości w Norwegii.