Jeśli interesuje Cię praca na stanowisku dekarza dachów płaskich, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Zdobywaj nowe doświadczenia w montażu i demontażu pokryć dachowych lokali mieszkalnych oraz budynków użyteczności publicznej. Korzystaj z posiadanej wiedzy podczas wykonywania izolacji, a także innych zabezpieczeń, chroniących obiekty przed zawilgoceniem.

Dostęp do ciekawej pracy za granicą zapewni Ci spełnienie następujących warunków: wskazania do prac na wysokościach, opanowanie rysunku technicznego, sprawna obsługa maszyn i narzędzi wykorzystywanych do prac dekarskich. Zaletą będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego, pozwalająca na swobodną komunikację.

Obowiązki

  • Układanie i zgrzewanie papy termozgrzewalnej i folii PVC
  • montaż izolacji
  • ocena stanu ryzyka pożaru związanych z pracami
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • Doświadczenie w zgrzewaniu papy termozgrzewalnej/ folii PVC
  • znajomość języka angielskiego/norweskiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole
O Bergen
Bergen to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Hordaland, na styku Morza Północnego i Norweskiego. Bergen jest drugim co do wielkości miastem kraju, liczy 265 300 mieszkańców (2012). Nazywane jest bramą do fiordów i znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.