Oferta dla chętnych do pracy w Norwegii na stanowisku dekarza dachów płaskich. Osoba zatrudniona będzie zajmować się pokrywaniem oraz naprawianiem dachów przy użyciu różnych materiałów. Dodatkowo do jej zadań należy zabezpieczanie budynku przed zawilgoceniem poprzez zakładanie rynien, rur spustowych, a także odpowiednich izolacji.

Kandydat na pracownika powinien spełniać następujące kryteria: bardzo dobra sprawność fizyczna – brak zaburzeń równowagi, sumienność i rzetelność, umiejętność pracy w zespole. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego.

Obowiązki

  • Układanie i zgrzewanie papy termozgrzewalnej i folii PVC
  • montaż izolacji
  • ocena stanu ryzyka pożaru związanych z pracami
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • Doświadczenie w zgrzewaniu papy termozgrzewalnej/ folii PVC
  • znajomość języka angielskiego/norweskiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole
O Stavanger
Stavanger to norweskie miasto portowe i gmina leżąca w okręgu Rogaland, na południowo-zachodnim wybrzeżu Norwegii. W Stavanger, w najstarszej części miasta (Gamle Stavanger) znajduje się Muzeum Konserw (Norsk Hermetikkmuseum). Niegdyś funkcjonowało w mieście Stavanger kilkadziesiąt zakładów produkujących konserwy i przetwarzających ryby. Miasto znane jest również z połowów szprotek.