Oferta pracy jako dekarz dachów płaskich dla osób kreatywnych i otwartych na dynamiczny rozwój. Twoje obowiązki będą obejmowały montaż pokryć dachowych (między innymi papy termozgrzewalnej), naprawę dachów oraz renowację różnego rodzaju lokali – od mieszkalnych po użytkowe.

Preferowane na to stanowisko są osoby gotowe na podjęcie współpracy w grupie, doświadczone w branży i ukierunkowane na sprawną realizację zadań terminowych. Powinny cechować się również zorganizowaniem, dyspozycyjnością i wyobraźnią przestrzenną. Dodatkowym atutem będzie znajomość skandynawskich technik robót dekarskich.

Obowiązki

  • Układanie i zgrzewanie papy termozgrzewalnej i folii PVC
  • montaż izolacji
  • ocena stanu ryzyka pożaru związanych z pracami
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • Doświadczenie w zgrzewaniu papy termozgrzewalnej/ folii PVC
  • znajomość języka angielskiego/norweskiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole
O Bergen
Bergen to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Hordaland, na styku Morza Północnego i Norweskiego. Bergen jest drugim co do wielkości miastem kraju, liczy 265 300 mieszkańców (2012). Nazywane jest bramą do fiordów i znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.