Poszukujemy osoby uczciwej i rzetelnej, gotowej podjąć w pełni legalną praca na stanowisku cieśli w Norwegii. Już nie musisz starać się o pakiet dokumentów, gwarantujących zatrudnienie w zawodzie. Wystarczy norweski numer personalny oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego. Te elementy pozwolą Ci na współpracę w międzynarodowym zespole. Do Twoich obowiązków będzie należało wnikliwe zapoznanie się z dokumentacją techniczną, dotyczącą wskazanej budowy, a także wybór odpowiedniego rodzaju drewna do wskazanej konstrukcji. Oprócz sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań dodatkowym atutem będzie dyspozycyjność oraz zaangażowanie. Mile widziany brak nałogów.

Obowiązki

  • wykonywanie konstrukcji drewnianych stosowanych w budownictwie
  • łączenie poszczególnych elementów za pomocą materiałów
  • wybór drewna, które będzie najodpowiedniejsze do danej konstrukcji
  • budowa domów w szkielecie drewnianym

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy cieśli
  • doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji drewnianych
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
O Oslo
Oslo to stolica i największe miasto Norwegii, gmina na prawach okręgu oraz siedziba władz sąsiedniego okręgu Akershus. Oslo jest położone na południowym wschodzie kraju, w środkowej części regionu Østlandet, u ujścia rzek Lysaker, Aker, Alna i Gjersjø oraz kilku mniejszych cieków do zatoki Oslofjorden. Miasto Oslo liczy w swoich granicach administracyjnych 647 676 mieszkańców (2015), podczas gdy obszar zurbanizowany (tettsted) Oslo, obejmujący także tereny sąsiednich gmin, 942 084 mieszkańców (2014).