Oferta pracy jako cieśla dla osób kreatywnych i otwartych na dynamiczny rozwój. Twoje obowiązki będą obejmowały szeroko pojętą koordynację projektów związanych z adaptacją i przebudową różnego rodzaju lokali – od mieszkalnych po użytkowe. Preferowane na to stanowisko są osoby gotowe na podjęcie współpracy w grupie, doświadczone w branży i ukierunkowane na sprawną realizację zadań terminowych. Powinny cechować się również zorganizowaniem, dyspozycyjnością i wyobraźnią przestrzenną. Dodatkowym atutem będzie znajomość skandynawskich technik obróbki drewna.

Obowiązki

  • wykonywanie konstrukcji drewnianych stosowanych w budownictwie
  • łączenie poszczególnych elementów za pomocą materiałów
  • wybór drewna, które będzie najodpowiedniejsze do danej konstrukcji
  • budowa domów w szkielecie drewnianym

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy cieśli
  • doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji drewnianych
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
O Drammen
Drammen to miasto w południowej Norwegii (41 km na południowy zachód od Oslo) ośrodek administracyjny gminy (norw. kommune) oraz stolica prowincji Buskerud, u ujścia rzeki Drammenselva do fiordu Drammenfjord. Drammen jest 367. norweską gminą pod względem powierzchni.