W pełni legalna praca za granicą na stanowisku cieśli. Nie potrzebujesz szeregu dziwnych dokumentów, by realizować powierzone zadania na bardzo wysokim poziomie. Wystarczy dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy od zaraz. Na wskazanym stanowisku będziesz odpowiedzialny za organizowanie miejsca pracy oraz przygotowywanie specjalistycznych konstrukcji drewnianych w różnych warunkach. Bogactwo dostępnych materiałów pozwoli Ci nie tylko na sprawne wykonanie zaplanowanych prac, ale także na wykazanie się kreatywnością w zakresie obsługi urządzeń technicznych.

Obowiązki

  • wykonywanie konstrukcji drewnianych stosowanych w budownictwie
  • łączenie poszczególnych elementów za pomocą materiałów
  • wybór drewna, które będzie najodpowiedniejsze do danej konstrukcji
  • budowa domów w szkielecie drewnianym

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy cieśli
  • doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji drewnianych
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
O Tromsø
Tromsø to stolica regionu Troms, największe miasto północnej Norwegii, siódme pod względem wielkości miasto kraju. Miasto leży na wyspie Tromsøya, za kołem podbiegunowym. Mimo swojego położenia, 350 km za kołem polarnym, klimat nie jest wyjątkowo surowy, ze względu na silny wpływ Prądu Zatokowego.