Oczekujesz odpowiednich zarobków na stanowisku cieśli? Nie wahaj się! Ta praca zapewni Ci nie tylko godne wynagrodzenie, odpowiednie do Twoich kwalifikacji. Pozwoli także na poznanie skandynawskich technik obróbki drewna oraz innowacji, obecnych w tamtejszym sektorze budowlanym. Wykorzystasz je przy wykonywaniu dużych elementów konstrukcyjnych w budowanych lub remontowanych obiektach. Wymagania dotyczące nowego pracownika obejmują: udokumentowane doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kategorii B i norweski numer personalny. Pożądana kreatywność i wyobraźnia przestrzenna, a także komunikatywność.

Obowiązki

  • wykonywanie konstrukcji drewnianych stosowanych w budownictwie
  • łączenie poszczególnych elementów za pomocą materiałów
  • wybór drewna, które będzie najodpowiedniejsze do danej konstrukcji
  • budowa domów w szkielecie drewnianym

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy cieśli
  • doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji drewnianych
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
O Fredrikstad
Fredrikstad to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Østfold. Fredrikstad jest 282. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 70 418 osób. Pod względem zaludnienia Fredrikstad zajmuje 7. miejsce wśród norweskich gmin.