Myślisz o godnym wynagrodzeniu na stanowisku tynkarza? Zaryzykuj! Ta praca zapewni Ci nie tylko wysokie zarobki, odpowiednie do Twoich kwalifikacji. Pozwoli także na poznanie skandynawskich technologii oraz innowacyjnych rozwiązań, obecnych w tamtejszym sektorze budowlanym. Wykorzystasz je przy dbałości o odpowiednie wykonanie narzutu lub faktury. Wymagania dotyczące nowego pracownika obejmują: udokumentowane kilkuletnie doświadczenie zawodowe, gotowość do podjęcia nowych wyzwań oraz samodzielność. Pożądana znajomość języka norweskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Obowiązki

  • przygotowanie podłoża
  • wyznaczenie powierzchni tynkowania
  • wykonanie obrzutki
  • wykonanie narzutu
  • wykonanie gładzi
  • wykonanie faktury

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy tynkarza
  • doświadczenie w przygotowywaniu zapraw tynkarskich
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
O Tromsø
Tromsø to stolica regionu Troms, największe miasto północnej Norwegii, siódme pod względem wielkości miasto kraju. Miasto leży na wyspie Tromsøya, za kołem podbiegunowym. Mimo swojego położenia, 350 km za kołem polarnym, klimat nie jest wyjątkowo surowy, ze względu na silny wpływ Prądu Zatokowego.