Zatrudnimy kompetentną osobę na stanowisko tynkarza. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i odpowiednie wynagrodzenie. Do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących na placu budowy oraz zaopatrzenie we wszelkiego rodzaju narzędzia oraz materiały. Głównym zadaniem będzie przygotowanie podłoża oraz wyznaczenie powierzchni tynkowania. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku powinien cechować się zdolnościami manualnymi i konstrukcyjnymi oraz cierpliwością. Dodatkowo liczy się umiejętność współdziałania z innymi.

Obowiązki

  • przygotowanie podłoża
  • wyznaczenie powierzchni tynkowania
  • wykonanie obrzutki
  • wykonanie narzutu
  • wykonanie gładzi
  • wykonanie faktury

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy tynkarza
  • doświadczenie w przygotowywaniu zapraw tynkarskich
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
O Trondheim
Trondheim to miasto w Norwegii, nad Trondheimsfjorden u ujścia rzeki Nidelvy. Ośrodek administracyjny, dobrze rozwinięty przemysł stoczniowy, maszynowy, metalowy, rybny, ważny port handlowy i rybacki. Ważny ośrodek sportów zimowych (trasy biegowe, skocznie narciarskie). Populacja 176 348 osób.