Oferta pracy jako hydraulik dla osób kreatywnych i otwartych na dynamiczny rozwój. Twoje obowiązki będą obejmowały montaż instalacji wody zimnej i ciepłej wody użytkowej, naprawy bieżące oraz uszczelnianie rur w różnego rodzaju lokalach – od mieszkalnych po użyteczności publicznej. Preferowane na to stanowisko są osoby gotowe na podjęcie współpracy w grupie, doświadczone w branży i ukierunkowane na sprawną realizację zadań terminowych. Powinny cechować się również zorganizowaniem i dyspozycyjnością. Dodatkowym atutem będzie znajomość skandynawskich technik robót hydraulicznych.

Obowiązki

  • odczytywanie rysunków technicznych
  • budowa instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania – układanie, spawanie, uszczelnianie rur
  • montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu wody, gazu i innych cieczy
  • użytkowanie specjalistycznych urządzeń i narzędzi (np. giętarki, gwintownice, spawarki)
  • testowanie instalacji (ciśnieniomierze, szukanie wycieków)
  • budowanie relacji z klientami

Wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy jako hydraulik
  • Umiejętność samodzielnego montażu i uruchamiania instalacji wodno-grzewczych, sanitarnych w obiektach mieszkaniowych oraz przemysłowo-handlowych
  • doświadczenia w zakresie białego montażu, kładzenia rur oraz montażu kaloryferów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
O Tromsø
Tromsø to stolica regionu Troms, największe miasto północnej Norwegii, siódme pod względem wielkości miasto kraju. Miasto leży na wyspie Tromsøya, za kołem podbiegunowym. Mimo swojego położenia, 350 km za kołem polarnym, klimat nie jest wyjątkowo surowy, ze względu na silny wpływ Prądu Zatokowego.