Oferta pracy dla osób, które myślą o zatrudnieniu za granicą. Korzystna praca na stanowisku hydraulika w Norwegii. Jako pracownik będziesz zajmował się montażem specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu wody, gazu i innych cieczy oraz demontażem zużytych materiałów. Warunki niezbędne do podjęcia zatrudnienia to umiejętność czytania dokumentacji technicznej, bardzo dobra sprawność fizyczna, systematyczność i podzielność uwagi. Niezaprzeczalnym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, poparte referencjami

Obowiązki

  • odczytywanie rysunków technicznych
  • budowa instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania – układanie, spawanie, uszczelnianie rur
  • montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu wody, gazu i innych cieczy
  • użytkowanie specjalistycznych urządzeń i narzędzi (np. giętarki, gwintownice, spawarki)
  • testowanie instalacji (ciśnieniomierze, szukanie wycieków)
  • budowanie relacji z klientami

Wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy jako hydraulik
  • Umiejętność samodzielnego montażu i uruchamiania instalacji wodno-grzewczych, sanitarnych w obiektach mieszkaniowych oraz przemysłowo-handlowych
  • doświadczenia w zakresie białego montażu, kładzenia rur oraz montażu kaloryferów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
O Haugesund
Haugesund to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Rogaland. Jest to niewielki port morski. Haugesund jest 403. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 31 530 osób.