Wskazaną ofertę kierujemy do osób zainteresowanych pracą w Norwegii przy docieplaniu budynków. Zatrudniony pracownik będzie zajmować się szczegółową inwentaryzacją istniejącego systemu i podłoża. Dlatego warunkiem koniecznym jest posiadanie uprawnień budowlanych. Dodatkowo do jego zadań należy odpowiednie zabezpieczanie stanowiska pracy oraz dbałość o powierzony sprzęt. Kandydat powinien spełniać następujące kryteria: bardzo dobra sprawność fizyczna – brak zaburzeń równowagi, sumienność i rzetelność, umiejętność pracy w zespole. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego.

Obowiązki

  • montowanie izolacji termicznej
  • nakładanie zaprawy klejowej
  • wykonywanie zaprawy gruntującej pod tynk
  • nakładanie tynku
  • przygotowanie podłoża ścian budynków istniejących i nowych
  • zatapianie siatki zbrojącej, gruntowanie
  • wykonywanie remontów ociepleń budynków
  • konserwacja i naprawa elementów ociepleń budynków
  • montaż i demontaż odwodnienia

Wymagania

  • umiejętność odczytywania projektów budowlanych
  • doświadczenie przy docieplaniu budynków
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziane prawo jazdy
O Tromsø
Tromsø to stolica regionu Troms, największe miasto północnej Norwegii, siódme pod względem wielkości miasto kraju. Miasto leży na wyspie Tromsøya, za kołem podbiegunowym. Mimo swojego położenia, 350 km za kołem polarnym, klimat nie jest wyjątkowo surowy, ze względu na silny wpływ Prądu Zatokowego.