Pewna i legalna praca w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju. Oferta pracy zagranicznej przy docieplaniu budynków dla osób wykwalifikowanych. Twoje zadania obejmują czynności związane nie tylko wykonywaniem pomiarów oraz poprawnym odczytem rysunków technicznych. Obowiązki polegają również na mocowaniu płyt termoizolacyjnych przy użyciu specjalnej zaprawy. Niezwykle ceniona jest umiejętność organizowania i planowania własnej pracy, a także predyspozycje interpersonalne. Liczy się bardzo dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna.

Obowiązki

  • montowanie izolacji termicznej
  • nakładanie zaprawy klejowej
  • wykonywanie zaprawy gruntującej pod tynk
  • nakładanie tynku
  • przygotowanie podłoża ścian budynków istniejących i nowych
  • zatapianie siatki zbrojącej, gruntowanie
  • wykonywanie remontów ociepleń budynków
  • konserwacja i naprawa elementów ociepleń budynków
  • montaż i demontaż odwodnienia

Wymagania

  • umiejętność odczytywania projektów budowlanych
  • doświadczenie przy docieplaniu budynków
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziane prawo jazdy
O Haugesund
Haugesund to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Rogaland. Jest to niewielki port morski. Haugesund jest 403. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 31 530 osób.