Zatrudnimy osobę na stanowisko brukarza. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i odpowiednie wynagrodzenie. Do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących na terenie wykonywanych prac oraz zaopatrzenie we wszelkiego rodzaju narzędzia oraz materiały. Głównym zadaniem będzie bieżąca obsługa maszyn brukarskich, jak również usuwanie awarii powodujących zatrzymanie urządzeń technologicznych. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku powinien cechować się zdolnościami manualnymi i konstrukcyjnymi oraz cierpliwością. Dodatkowo liczy się umiejętność współdziałania z innymi.

Obowiązki

  • układanie i docinanie kostki brukowej i kamienia naturalnego
  • umieszczanie płyt betonowych i elementów oraz zestawów kamiennych
  • prace ogólnobudowlane: przygotowanie terenu, szpachlowanie, murowanie, betonowanie
  • ustawianie krawężników i obrzeży
  • przygotowania podłoża
  • obsługa maszyn brukarskich - naprawa i konserwacja sprzętu

Wymagania

  • doświadczenia w ww. stanowisku
  • umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót brukarskich
  • sumienność, rzetelność w pracy
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub norweskiego będzie dodatkowym atutem
O Drammen
Drammen to miasto w południowej Norwegii (41 km na południowy zachód od Oslo) ośrodek administracyjny gminy (norw. kommune) oraz stolica prowincji Buskerud, u ujścia rzeki Drammenselva do fiordu Drammenfjord. Drammen jest 367. norweską gminą pod względem powierzchni.