Oferta dla chętnych do pracy w Norwegii na stanowisku brukarza. Osoba zatrudniona będzie zajmować się układaniem nowej nawierzchni, a także prowadzeniem zapisów dotyczących wszystkich parametrów podczas wykonywania prac planowych. Dodatkowo do jej zadań należy zabezpieczanie maszyn poprzez odpowiednią konserwację przy użyciu dostępnych środków i narzędzi. Kandydat na pracownika powinien spełniać następujące kryteria: bardzo dobra sprawność fizyczna oraz umiejętności manualne, sumienność, umiejętność pracy w międzynarodowym zespole. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego.

Obowiązki

  • układanie i docinanie kostki brukowej i kamienia naturalnego
  • umieszczanie płyt betonowych i elementów oraz zestawów kamiennych
  • prace ogólnobudowlane: przygotowanie terenu, szpachlowanie, murowanie, betonowanie
  • ustawianie krawężników i obrzeży
  • przygotowania podłoża
  • obsługa maszyn brukarskich - naprawa i konserwacja sprzętu

Wymagania

  • doświadczenia w ww. stanowisku
  • umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót brukarskich
  • sumienność, rzetelność w pracy
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub norweskiego będzie dodatkowym atutem
O Haugesund
Haugesund to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Rogaland. Jest to niewielki port morski. Haugesund jest 403. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 31 530 osób.