Praca przy docieplaniu budynków polega na świadczeniu usług budowlanych w zakresie montażu ocieplenia na zewnętrznych ścianach budynku. Usługi obejmują zarówno montażu nowej izolacji budynku jak również naprawę już istniejącej.

Obowiązki

  • montowanie izolacji termicznej
  • nakładanie zaprawy klejowej
  • wykonywanie zaprawy gruntującej pod tynk
  • nakładanie tynku
  • przygotowanie podłoża ścian budynków istniejących i nowych
  • zatapianie siatki zbrojącej, gruntowanie
  • wykonywanie remontów ociepleń budynków
  • konserwacja i naprawa elementów ociepleń budynków
  • montaż i demontaż odwodnienia

Wymagania

  • umiejętność odczytywania projektów budowlanych
  • doświadczenie przy docieplaniu budynków
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziane prawo jazdy