Niepowtarzalna propozycja zatrudnienia na stanowisku zbrojarza. Jako pracownik będziesz odpowiedzialny za czuwanie nad prawidłowym przebiegiem procesu łączenia punktowego prętów zbrojeniowych według przyjętych planów. Będziesz także wskazywał, jakie są potrzebne materiały, narzędzia i sprzęt do ewentualnego docinania lub zginania. Konieczne warunki zatrudnienia: umiejętność korzystania ze skandynawskich komponentów technicznych, znajomość języka angielskiego technicznego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji, uczciwość i rzetelność. Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Obowiązki

  • wykonywanie zadań związanych z przygotowywaniem stali zbrojeniowej do montażu
  • montaż siatek i szkieletów zbrojeniowych
  • układanie i montowanie siatek i szkieletów w deskowaniach lub formach
  • przestrzeganie zasad montażu zbrojenia, BHP, ochrony ppoż.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy
  • umiejętność gięcia i zestawiania prętów zbrojeniowych
  • umiejętność tworzenia szkieletów i siatek zbrojeń
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
O Tønsberg
Tønsberg to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Vestfold, na zachodnich brzegach Oslofjorden. W mieście żyje około 35 tys. osób.