Nie musisz szukać pracy zgodnej z Twoimi umiejętnościami. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia na stanowisku zbrojarza i godne wynagrodzenie. Do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało wykonywanie standardowych prac z zakresu branży budowlanej. Głównym zadaniem będzie zajmowanie się zestawianiem elementów zbrojeń, takich jak pręty i strzemiona oraz zaznaczanie miejsca ich połączeń lub spawów. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku powinien cechować się zdolnościami manualnymi i konstrukcyjnymi. Dodatkowo liczy się zaangażowanie oraz umiejętność współpracy z innymi. Pożądane posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Obowiązki

  • wykonywanie zadań związanych z przygotowywaniem stali zbrojeniowej do montażu
  • montaż siatek i szkieletów zbrojeniowych
  • układanie i montowanie siatek i szkieletów w deskowaniach lub formach
  • przestrzeganie zasad montażu zbrojenia, BHP, ochrony ppoż.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy
  • umiejętność gięcia i zestawiania prętów zbrojeniowych
  • umiejętność tworzenia szkieletów i siatek zbrojeń
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
O Oslo
Oslo to stolica i największe miasto Norwegii, gmina na prawach okręgu oraz siedziba władz sąsiedniego okręgu Akershus. Oslo jest położone na południowym wschodzie kraju, w środkowej części regionu Østlandet, u ujścia rzek Lysaker, Aker, Alna i Gjersjø oraz kilku mniejszych cieków do zatoki Oslofjorden. Miasto Oslo liczy w swoich granicach administracyjnych 647 676 mieszkańców (2015), podczas gdy obszar zurbanizowany (tettsted) Oslo, obejmujący także tereny sąsiednich gmin, 942 084 mieszkańców (2014).