Odpowiednia oferta pracy dla osób, które myślą o zatrudnieniu za granicą. Korzystna praca na stanowisku zbrojarza w Norwegii. Jako pracownik będziesz zajmował się zestawianiem elementów zbrojeń, takich jak pręty czy strzemiona, na podstawie rysunków technicznych oraz bieżącym raportowaniem o odchyleniach jakościowych i ilościowych. Warunki niezbędne do podjęcia zatrudnienia to brak przeciwwskazań zdrowotnych, systematyczność i podzielność uwagi, język angielski lub norweski w stopniu komunikatywnym. Niezaprzeczalnym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, poparte referencjami.

Obowiązki

  • wykonywanie zadań związanych z przygotowywaniem stali zbrojeniowej do montażu
  • montaż siatek i szkieletów zbrojeniowych
  • układanie i montowanie siatek i szkieletów w deskowaniach lub formach
  • przestrzeganie zasad montażu zbrojenia, BHP, ochrony ppoż.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy
  • umiejętność gięcia i zestawiania prętów zbrojeniowych
  • umiejętność tworzenia szkieletów i siatek zbrojeń
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
O Drammen
Drammen to miasto w południowej Norwegii (41 km na południowy zachód od Oslo) ośrodek administracyjny gminy (norw. kommune) oraz stolica prowincji Buskerud, u ujścia rzeki Drammenselva do fiordu Drammenfjord. Drammen jest 367. norweską gminą pod względem powierzchni.