Niezwykle atrakcyjna propozycja zatrudnienia na stanowisku zbrojarza. Jako pracownik będziesz odpowiedzialny za czuwanie nad prawidłowym przebiegiem montażu zbrojeń w elementach prefabrykowanych. Będziesz także wskazywał, jakie są potrzebne materiały, narzędzia i sprzęt do bieżących prac okołobudowlanych. Konieczne warunki zatrudnienia: umiejętność korzystania ze skandynawskich komponentów, znajomość języka angielskiego lub norweskiego technicznego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji, uczciwość i rzetelność. Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Obowiązki

  • wykonywanie zadań związanych z przygotowywaniem stali zbrojeniowej do montażu
  • montaż siatek i szkieletów zbrojeniowych
  • układanie i montowanie siatek i szkieletów w deskowaniach lub formach
  • przestrzeganie zasad montażu zbrojenia, BHP, ochrony ppoż.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy
  • umiejętność gięcia i zestawiania prętów zbrojeniowych
  • umiejętność tworzenia szkieletów i siatek zbrojeń
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
O Bergen
Bergen to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Hordaland, na styku Morza Północnego i Norweskiego. Bergen jest drugim co do wielkości miastem kraju, liczy 265 300 mieszkańców (2012). Nazywane jest bramą do fiordów i znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.