Przejrzysta oferta praca za granicą na stanowisku zbrojarza. Nie potrzebujesz szeregu dziwnych dokumentów, by realizować powierzone zadania na wysokim poziomie. Wystarczy dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy od zaraz. Na wskazanym stanowisku będziesz odpowiedzialny za wykonywanie standardowych prac z zakresu branży budowlanej przy użyciu różnorodnego sprzętu, między innymi giętarki, szlifierki czy spawarki. Bogactwo dostępnych maszyn pozwoli Ci nie tylko na sprawne wykonanie zaplanowanych prac, ale także na wykazanie się kreatywnością w zakresie zagospodarowania przestrzennego.

Obowiązki

  • wykonywanie zadań związanych z przygotowywaniem stali zbrojeniowej do montażu
  • montaż siatek i szkieletów zbrojeniowych
  • układanie i montowanie siatek i szkieletów w deskowaniach lub formach
  • przestrzeganie zasad montażu zbrojenia, BHP, ochrony ppoż.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy
  • umiejętność gięcia i zestawiania prętów zbrojeniowych
  • umiejętność tworzenia szkieletów i siatek zbrojeń
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
O Tromsø
Tromsø to stolica regionu Troms, największe miasto północnej Norwegii, siódme pod względem wielkości miasto kraju. Miasto leży na wyspie Tromsøya, za kołem podbiegunowym. Mimo swojego położenia, 350 km za kołem polarnym, klimat nie jest wyjątkowo surowy, ze względu na silny wpływ Prądu Zatokowego.