Niebanalna oferta pracy w sektorze budownictwa i robót wykończeniowych na stanowisku szpachlarza. Do Twoich zadań będą należały czynności związane z kompetentną obsługą maszyn związanych z czynnościami remontowymi. Dodatkowo będziesz czuwał nad postępem wykonywanych prac oraz tworzeniem dokumentacji dotyczącej prowadzonych działań. Warunki, jakie trzeba spełniać, by ubiegać się o zatrudnienie to: znajomość zasad bezpieczeństwa, dyscyplina i umiejętność pracy w zespole. Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie.

Obowiązki

  • usuwanie starych powłok malarskich
  • wygładzanie i wykańczanie powierzchni ścian
  • szapachlowanie powierzchni ścian
  • czytanie rysunków technicznych

Wymagania

  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • doświadczenie w pracy szpachlarza,
  • sumienność i rzetelność w pracy,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat.
O Drammen
Drammen to miasto w południowej Norwegii (41 km na południowy zachód od Oslo) ośrodek administracyjny gminy (norw. kommune) oraz stolica prowincji Buskerud, u ujścia rzeki Drammenselva do fiordu Drammenfjord. Drammen jest 367. norweską gminą pod względem powierzchni.