Jobbassistanse - logo

Dla kogo będziesz pracowac?

Ogłoszenie dotyczy pracy w naszej firmie tj. JobbAssistanse AS zarejestrowanej w Norwegii. Pracę otrzymasz bez pośredników na umowę o pracę z naszą firmą.

Miejsce pracy:

Norwegia: .

Oferta pracy jako szpachlarz dla osób z wyobraźnią i nastawionych na dynamiczny rozwój. Twoje obowiązki będą obejmowały prace w budynkach przeznaczonych do remontu. Równie istotne będzie przestrzeganie procedur obowiązujących na placu budowy. Preferowane na to stanowisko są osoby gotowe na podjęcie współpracy w grupie, doświadczone w branży i ukierunkowane na sprawną realizację zadań terminowych. Powinny cechować się również zorganizowaniem, dyspozycyjnością i otwartością na nowe wyzwania. Dodatkowym atutem będzie znajomość skandynawskich technik wykończeniowych.

Obowiązki

  • usuwanie starych powłok malarskich
  • wygładzanie i wykańczanie powierzchni ścian
  • szapachlowanie powierzchni ścian
  • czytanie rysunków technicznych

Wymagania

  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • doświadczenie w pracy szpachlarza,
  • sumienność i rzetelność w pracy,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat.
O Bergen
Bergen to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Hordaland, na styku Morza Północnego i Norweskiego. Bergen jest drugim co do wielkości miastem kraju, liczy 265 300 mieszkańców (2012). Nazywane jest bramą do fiordów i znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.