Chętnie zatrudnimy kompetentną osobę na stanowisko szpachlarza. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i odpowiednie wynagrodzenie. Do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało szpachlowanie powierzchni ścian oraz zaopatrzenie we wszelkiego rodzaju narzędzia i materiały. Głównym zadaniem będzie dokładne wykończenie wskazanych powierzchni. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku powinien cechować się zdolnościami manualnymi i sprawnością fizyczną oraz wyobraźnią przestrzenną. Dodatkowo liczy się rzetelność, a także umiejętność współdziałania z innymi.

Obowiązki

  • usuwanie starych powłok malarskich
  • wygładzanie i wykańczanie powierzchni ścian
  • szapachlowanie powierzchni ścian
  • czytanie rysunków technicznych

Wymagania

  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • doświadczenie w pracy szpachlarza,
  • sumienność i rzetelność w pracy,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat.
O Ålesund
Ålesund to portowe miasto handlowe położone na zachodnim wybrzeżu Norwegii, u ujścia kilku fiordów do Morza Norweskiego: w tym Grytefjorden, Ellingsøyfjorden i Sulafjorden, w regionie Møre og Romsdal. Położone na półwyspie i kilku wyspach, tworzących dogodny port.