Osoba pracująca na tym stanowisku wykonuje za pomocą narzędzi do ręcznej obróbki drewna oraz maszyn i urządzeń do obróbki drewna różnego rodzaje mebli, stolarki budowlanej oraz galanterii z wykorzystaniem różnego gatunku drewna oraz materiałów drewno podobnych.

Obowiązki

  • obsługa maszyn stolarskich,
  • montaż elementów drewnianych,
  • przygotowywanie elementów do lakierowania,
  • składanie okleiny i formatek
  • wykonywanie, obróbka, okuwanie elementów meblowych
  • dobór odpowiedniego gatunku drewna do konkretnego rodzaju mebli
  • montowanie mebli
  • naprawianie i renowacja mebli
  • konserwacja i lakierowanie mebli
  • organizowanie pracy, kontrolowanie jakości materiałów i wykonanych mebli

Wymagania

  • doświadczenie w pracy,
  • doświadczenie w obsłudze maszyn stolarskich,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • komuniatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
O Trondheim
Trondheim to miasto w Norwegii, nad Trondheimsfjorden u ujścia rzeki Nidelvy. Ośrodek administracyjny, dobrze rozwinięty przemysł stoczniowy, maszynowy, metalowy, rybny, ważny port handlowy i rybacki. Ważny ośrodek sportów zimowych (trasy biegowe, skocznie narciarskie). Populacja 176 348 osób.