Osoba pracująca na tym stanowisku wykonuje za pomocą narzędzi do ręcznej obróbki drewna oraz maszyn i urządzeń do obróbki drewna różnego rodzaje mebli, stolarki budowlanej oraz galanterii z wykorzystaniem różnego gatunku drewna oraz materiałów drewno podobnych.

Obowiązki

  • obsługa maszyn stolarskich,
  • montaż elementów drewnianych,
  • przygotowywanie elementów do lakierowania,
  • składanie okleiny i formatek
  • wykonywanie, obróbka, okuwanie elementów meblowych
  • dobór odpowiedniego gatunku drewna do konkretnego rodzaju mebli
  • montowanie mebli
  • naprawianie i renowacja mebli
  • konserwacja i lakierowanie mebli
  • organizowanie pracy, kontrolowanie jakości materiałów i wykonanych mebli

Wymagania

  • doświadczenie w pracy,
  • doświadczenie w obsłudze maszyn stolarskich,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • komuniatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
O Tromsø
Tromsø to stolica regionu Troms, największe miasto północnej Norwegii, siódme pod względem wielkości miasto kraju. Miasto leży na wyspie Tromsøya, za kołem podbiegunowym. Mimo swojego położenia, 350 km za kołem polarnym, klimat nie jest wyjątkowo surowy, ze względu na silny wpływ Prądu Zatokowego.