Chcesz zarabiać odpowiednie pieniądze jako ślusarz? Nie wahaj się i już dziś aplikuj na wskazane stanowisko. Ta praca w jednym z krajów skandynawskich zapewni Ci nie tylko realne wynagrodzenie, odpowiednie do Twoich kwalifikacji, ale także pozwoli rozwinąć szereg nowych umiejętności. Będziesz odpowiadał za obsługę przyrządów kontrolno-pomiarowych oraz kompleksową obróbkę metali. Podstawowe wymagania to: minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, komunikatywność i rzetelność, jak również bardzo dobra organizacja pracy.

Obowiązki

  • trasowanie
  • konserwacja sprzętu mechanicznego
  • roboty konstrukcyjno-spawalnicze
  • naprawa i wykonawstwo narzędzi i oprzyrządowania technologicznego
  • wykonawstwo i naprawa wyrobów galanterii metalowej
  • obsługa i naprawa maszyn i urządzeń technologicznych
  • kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz jakości wykonywanych wyrobów

Wymagania

  • ukończona zasadnicza szkoła zawodowa w kierunku ślusarstwa
  • kurs spawalnictwa gazowego i elektrycznego
  • umiejętności z dziedziny elektrotechniki, hydrauliki oraz metaloznawstwa
O Kristiansand
Kristiansand to ósme pod względem wielkości miasto oraz drugi co do wielkości port Norwegii; siedziba gminy Kristiansand. Zespół miejski Kristiansand jest piątym co do wielkości w Norwegii.