Niepowtarzalna oferta pracy na stanowisku do spraw wykończenia wnętrz. Jako pracownik będziesz realizował zadania z zakresu wykonywania zleceń budowlanych zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i jakości. Równie istotnym kryterium będzie Twoje zaangażowanie w ocenę jakości materiałów stosowanych podczas wykonywanych prac. Warunki konieczne do podjęcia wskazanej pracy to potwierdzone kilkuletnie doświadczenie zawodowe, bezwzględne przestrzeganie zasad BHP, refleks i podzielność uwagi niezbędne do realizowania zadań z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi. Pożądana dyspozycyjność.

Obowiązki

  • malowaniem ścian
  • układanie płytek
  • montaż ceramiki łazienkowej
  • wykonywanie instalacji wewnętrznych budynku (elektryka, oświetlenie, ogrzewanie)

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego,
  • min. 2-letnie doświadczenie przy pracach wykończeniowych,
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.
O Skien
Skien to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Telemark. Skien jest 139. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 50 676 osób.